Başkan Kılınç, Bayramın Tüm İslam Aleminde Yaşanması Ortak Dileğimizdir

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç

Aydın 25.07.2014, 23:59 18.02.2015, 23:00
Başkan Kılınç, Bayramın Tüm İslam Aleminde Yaşanması Ortak Dileğimizdir

Köşk Belediye Başkanı Rıfat Kadri Kılınç, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, bayramların kardeşlik, hoşgörü, birlik ve beraberliğin pekiştiğini günler olmasını ve Gazze başta olmak üzere İslam dünyasında akan kanın durmasının en büyük dilekleri olduğunu belirtti.

Bayramların manevi değerleri iççinde barındırdığını dile getiren Başkan Kılınç, “Ramazan Bayramı, kardeşliğin, hoşgörünün, birlik ve beraberliğin pekiştiği günlerimizdendir. Bu bayram, herkesin birbirine hoşgörü ile baktığı, paylaşma ve dayanışma duygusunu güçlendirdiği anları yaşamalıyız. Ramazan Bayramını çok iyi değerlendirerek dargınlıklara ve küslüklere son vermeli, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım etmeli, onların sıkıntılarını paylaşmalıyız” dedi.
Başta İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırıları olmak üzere dünyanın bir çok yerinde Müslümanlara yönelik süren zulmün bir an önce sona ermesini dileyen Başkan Kılınç, mesajında, “Ülkemizin ve memleketimizin içinde bulunduğu huzur ortamının tüm İslam alemine nasip olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Ramazan Bayramının tüm İslam alemine huzur ve barış sağlamasını temenni ederek, tüm Köşk halkını ve İslam aleminin bayramını en kalbi duygularımla kutlarım” ifadelerine yer verdi.

Yorumlar (0)