banner527

Başkan Alıcık’tan polise moral ziyareti

MHP’li Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İstanbul’da 44 kişinin şehit olduğu ve 155 kişinin yaralandığı terör saldırısının ardından emniyet güçlerine destek vermek için polis merkezlerini ziyaret etti.Nazilli belediye başkanı...

Başkan Alıcık’tan polise moral ziyareti
MHP’li Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İstanbul’da 44 kişinin şehit olduğu ve 155 kişinin yaralandığı terör saldırısının ardından emniyet güçlerine destek vermek için polis merkezlerini ziyaret etti.

Nazilli belediye başkanı Haluk Alıcık ,İstanbul’da yaşanan,44 kişinin şehit olduğu ve 155 kişinin yaralandığı terör saldırısı sonrası Hürriyet polis merkezini ziyaret etti. Polislerle tek tek tokalaşan başkan Alıcık moral ziyareti sırasında görev yapan polislere baklava ikram ederek taziyelerini iletti.

Hürriyet Polis Merkezi Amiri Ahmet Yalçınkaya ile bir süre görüşen başkan Alıcık Türkiye’nin bekası için canını hiçe sayarak milletin can ve mal güvenliğini koruyan emniyet güçlerine yapılan bu tür saldırıların affedilemez olduğunu ifade ederek ‘ Vatan bizim,Polis bizim sahip çıkmak bizim görevimiz’ dedi.

Türkiye’nin tarih boyunca bu tür terör saldırılarıyla karşı karşıya kaldığını ve her zaman da terörle mücadelede başarılı olduğunun altını çizen Alıcık; “Devletimiz bu tür terör örgütleriyle her zaman baş etmesini bilmiştir,Çünkü bizim devletimiz çok güçlüdür,bunların da üstesinden gelecektir,burada biz vatandaşlara düşen en büyük görev ise devletimizin ve güvenlik güçlerimizin yanında yer almaktır” şeklinde konuştu.

Nazilli belediye Başkanı Alıcık’ın ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Hürriyet Polis Merkezi Amiri Ahmet Yalçınkaya ise gerçekleştirilen ziyaretin polis teşkilatı açısından moral vermek adına önemli olduğunu belirterek başkana teşekkür etti.
YORUM EKLE