Başkan Alıcık’tan mahalle sakinlerine ulaşım desteği - Haber

Başkan Alıcık’tan mahalle sakinlerine ulaşım desteği

AYDIN (İHA) – Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Çanakkale’ye gezi düzenleyen Şirinevler Mahallesi sakinlerine ulaşım desteği verdi.Rutin belediyecilik hizmetlerini yerine getirmenin yanı sıra kültürel gelişime de büyük katkı sunan...

Başkan Alıcık’tan mahalle sakinlerine ulaşım desteği

AYDIN (İHA) – Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Çanakkale’ye gezi düzenleyen Şirinevler Mahallesi sakinlerine ulaşım desteği verdi.

Rutin belediyecilik hizmetlerini yerine getirmenin yanı sıra kültürel gelişime de büyük katkı sunan Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Çanakkale’ye gezi düzenleyen Şirinevler Mahallesi sakinlerine ulaşım desteği sağladı.

Desteklerinden dolayı Başkan Alıcık’a teşekkür eden vatandaşlar, Çanakkale Şehitliği, 57. Alay Şehitliği ve Kilit bahir Kalesi gibi daha pek çok yeri görme imkanı yakaladı.

Nazilli Belediyesi olarak sanattan spora, alt ve üst yapı faaliyetlerinden kültürel gelişime pek çok alanda proje ürettiklerini belirten Başkan Alıcık, “Şirinevler Mahallesi sakinlerimiz Çanakkale gezisi için otobüs talebinde bulundu. Nazilli’mizin merkez ve kırsal mahallelerinde olduğu gibi kendilerine düzenleyecek oldukları gezi için araç tahsis ettik. Çanakkale yerinde görülmesi gereken bir şehir. Nazilli’mizdeki pek çok mahallemize Çanakkale gezisi için araç desteği sağladık. Yoğun taleplerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.
YORUM EKLE
HABERLER
Firma Rehberi Tüm Firmalar
Z-Klinik İşitme Cihazları
Z-Klinik İşitme Cihazları

EĞİTİM ve ÖĞRETİM

İzmir-Çiğli

Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı
Famas Danışmanlık - Kozmetik Danışmanlığı

BİLGİSAYAR - TEKNOLOJİ

İzmir-Bornova

İzmir Ev Taşımacılık
İzmir Ev Taşımacılık

Bilişim

İzmir-Karşıyaka