Başkan Alıcık, pazaryeri ziyaretlerini sürdürüyor.

Nazilli Belediyesi tarafından yapılarak açılışı geçtiğimiz hafta yapılan Pazar yerinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşla sohbet etti.Pazar günleri kurulan pazara şu an sadece...

Aydın 24.10.2016, 19:50
Başkan Alıcık, pazaryeri ziyaretlerini sürdürüyor.
Nazilli Belediyesi tarafından yapılarak açılışı geçtiğimiz hafta yapılan Pazar yerinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Haluk Alıcık, pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşla sohbet etti.
Pazar günleri kurulan pazara şu an sadece mahsulünü tarlasından getiren çiftçilerin olduğunu gözlemleyen Başkan Alıcık konuyla ilgili vatandaşla konuştu. Daha çok pazarcı esnafın gelmesini istediklerini söyleyen vatandaş meyve sebze stantlarının dışında kıyafet, tekstil ürünleri ve diğer her türlü malzemelerin satışlarının yapıldığı stantlarında kurulması halinde çok daha rahat edeceklerini belirttiler. Özellikle orta yaş ve daha yaşlı olan mahalle sakinlerinin sık sık Nazilli’ye ihtiyaçlarını görmeye gidemediklerinden dolayı Pazar günü kurulan pazarda her türlü pazar ihtiyacını karşılayabilecekleri pazarcı esnafında sergi açmasını istediler.
Yorumlar (0)
26°
açık