Başkan Alıcık İş Yeri Açılışına Katıldı

Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Altıntaş Mahallesi Namık Kemal Caddesi Üzerinde Hizmet Vermeye Başlayan Mert İnşaat’ın Büro Açılışına Katıldı.

Aydın 03.02.2015, 22:57 18.02.2015, 22:59
Başkan Alıcık İş Yeri Açılışına Katıldı
Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, Altıntaş Mahallesi Namık Kemal Caddesi üzerinde hizmet vermeye başlayan Mert İnşaat’ın büro açılışına katıldı. Açılış törenine Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Akaya ile adamları, mimarlar, mühendisler, çevre esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Yapı sektöründeki geçmiş tecrübeleri ile insanlara daha güvenli, daha kaliteli ve daha huzurlu bir yaşam tarzı oluşturmak için yola çıktıklarını ifade eden iş yeri sahipleri Necip Solak ve Necmettin Akkuş Mert İnşaat ailesi olarak İnsanların ihtiyaçlarını ve beklentilerini dikkate alarak müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı, yapı kalitesini artırarak müşterilerine güvenli yapılar oluşturmayı hedeflediklerini belirttiler. İş yeri açılışına katılan belediye başkanı Haluk Alıcık, Necip Solak ve Necmettin Akkuş’un iş yerinin açılışını yapmaktan mutluluk duyduğunu belirterek kendilerine hayırlı müşteriler bol kazançlar diledi. Açılış kurdelesini iş yeri sahipleri ve iş adamı Enes Öğünçlü ile birlikte kesen Başkan Alıcık, bir süre iş yerinde iş yeri sahipleri ile sohbet gerçekleştirdikten sonra Yıldıztepe Mahallesi 61 sokak üzerinde yapımını Mert İnşaatın üstlendiği inşaat alanına geçerek buradaki inşaatın temel atma törenini gerçekleştirdi.
Yorumlar (0)