Başkan Alıcık; ”İmara uygun planlı projeli yollar halkımıza hayırlı olsun”

Nazilli Belediyesi yeni yol açma ve düzenlenme çalışmalarına devam ediyor.Yıldıztepe mahallesi 1456 sokakta Nazilli Belediyesi tarafından açılan yeni yolun parke taşı döşemeleri de tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu. Nazilli Belediyesi...

Başkan Alıcık; ”İmara uygun planlı projeli yollar halkımıza hayırlı olsun”
Nazilli Belediyesi yeni yol açma ve düzenlenme çalışmalarına devam ediyor.
Yıldıztepe mahallesi 1456 sokakta Nazilli Belediyesi tarafından açılan yeni yolun parke taşı döşemeleri de tamamlanarak halkın hizmetine sunuldu. Nazilli Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 1456 sokak Naz-Kent toplu konutları yanında açılan yeni yola 2 bin 400 metre karelik parke taşı döşemesi yapıldı.
Kısıtlı imkânlara rağmen Nazilli, merkez ve mahallelerinde yeni yollar açmaya ve yol düzenleme çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini ifade eden Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, “Yol demek medeniyet demektir. Yol demek insanların rahatı huzuru demektir. Yol demek zaman demek uzakları yakın etmek demek. Yani yo demek mesafeleri birleştirmek demektir. Bizde şehrimizde ve mahallerimizde halkımızın rahatı için yeni yollar açıyor yıpranmış deforme olmuş yollarımızda da yenileme ve düzenlemeler yapıyoruz. 1450 sokakta açtığımız bu yolumuzda imara uygun planlı projeli bir yoldu. Halkımıza hayırlı olsun” dedi.
YORUM EKLE