Bahara Merhaba adlı resim sergisi açıldı

Ressam Elif Kozalan’ın ‘Bahara Merhaba’ adlı resim sergisi Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi’nde açıldı.Serginin açılışına Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Aydın İl Kadın Kolları...

Bahara Merhaba adlı resim sergisi açıldı

Ressam Elif Kozalan’ın ‘Bahara Merhaba’ adlı resim sergisi Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi’nde açıldı.

Serginin açılışına Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, CHP Aydın İl Başkanı Ali Çankır, CHP Aydın İl Kadın Kolları Başkanı Ayşe Özdemir, Efeler İlçe Kadın Kolları Başkanı Özlem Ekiz, Efeler Belediyesi Meclis Üyeleri, Efeler Belediyesi Birim Amirleri, Elif Kozalan’ın ailesi ve yakınları ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Efeler Belediyesi olarak güzel sanatların her dalı ile vatandaşları buluşturmaya çalıştıklarını Başkan Özakcan, "Güzel sanatların her dalıyla ilgili de etkinliklerimiz ve çalışmalarımız var. Milli Aydın Bankası Kültür Merkezi dahil 5 ayrı kültür ve sanat evimizde el işçiliğinden resimden, müzikten, yabancı dilden, sportif faaliyetlere, tiyatrolara, korolarımıza kadar bir çok etkinliği hemşehrilerimizle paylaşıyoruz. Sevgili Elif Kozalan’ın da el emeği göz nuru resimlerini sergiliyoruz. Herkesin 26 Mart Pazartesi gününe kadar açık olacak sergimize gezerek huzur bulmasını diliyorum” dedi.
YORUM EKLE