Azeri kadın arkadaşına ’intihar ediyorum’ dedikten sonra kendini astı

Aydın’ın Nazilli ilçesinde 22 yaşındaki Azeri asıllı Hicran Novruzova, birlikte yaşadığı arkadaşına önce fotoğrafını gönderdi, sonra da “İntihar ediyorum” mesajını yazdıktan sonra kendini iple tavana asarak yaşamına son verdi.Olay,...

Azeri kadın arkadaşına ’intihar ediyorum’ dedikten sonra kendini astı
Aydın’ın Nazilli ilçesinde 22 yaşındaki Azeri asıllı Hicran Novruzova, birlikte yaşadığı arkadaşına önce fotoğrafını gönderdi, sonra da “İntihar ediyorum” mesajını yazdıktan sonra kendini iple tavana asarak yaşamına son verdi.

Olay, Zafer Mahallesi 104 Sokak’ta bulunan bir evde meydana geldi. Nazilli’de psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Ermenistan doğumlu Azeri asıllı Hicran Novruzova (22), B.Y. ile birlikte yaşadığı evde kendini asarak intihar etti. Olay öncesi genç kız, arkadaşı B.Y.’ye iple tavana asılmış fotoğrafını gönderdi. Fotoğrafın altına da “İntihar ediyorum” mesajı yazan Novruzova, B.Y.’nin sayısız kere aramasına rağmen telefona cevap vermedi. B.Y. durumu 112 Acil Servis ekiplerine ve polise haber verdi.

Olay yerine gelen 112 sağlık ekibi, Hicran Novruzova’nın hayatını kaybettiğini belirledi. Birlikte yaşadığı genç kızın öldüğünü gören B.Y. sinir krizi geçirdi. Hicran’ın kendini nasıl kıydığına anlam veremediğini söyleyen B.Y. ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Polis ekipleri olay yerinde inceleme yaparken, olayla ilgili soruşturma sürüyor.
YORUM EKLE