AYTO Eğitim ve Teknoloji Fuarında

AYDIN (İHA) – Aydın Ticaret Odası (AYTO) 6. Meslek Komitesi Başkanı Gökhan Çavuşoğlu ve Komite üyeleri Pınar Baysal ile Ali Yalvaç’ın kafile başkanlığında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Teknoloji ve Eğitim Fuarı’nı ziyaret...

Aydın 22.05.2018, 11:47
AYTO Eğitim ve Teknoloji Fuarında

AYDIN (İHA) – Aydın Ticaret Odası (AYTO) 6. Meslek Komitesi Başkanı Gökhan Çavuşoğlu ve Komite üyeleri Pınar Baysal ile Ali Yalvaç’ın kafile başkanlığında İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenen Teknoloji ve Eğitim Fuarı’nı ziyaret etti.

Eğitim Teknolojileri Derneği tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen TEF İstanbul, eğitim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren uluslararası ve yerel firmaların eğitim çözümlerini, alanında uzman kişileri, sivil toplum örgütlerini ve eğitim kurumlarında gerçekleştirilen iyi örnekleri, katılımcılar ile buluşturarak, ziyaretçilerin Türkiye ve dünyada eğitim alanında yapılan çalışmaları yerinde görmeleri ve deneyimlemelerini amaçlıyor.

Eğitimde teknoloji kullanımının önemine dikkati çeken AYTO Başkanı Hakan Ülken, “Böylesine önemli bir fuara üyelerimizi götürmekten son derece mutluyuz. 2017 – 2018 döneminin son fuarı olarak gerçekleştirdiğimiz TEF İstanbul Fuarı eğitim teknolojileri alanında üyelerimize vizyon kazandıracak, işlerinde fark yaratmalarını sağlayacak bir fuar. Ekim ayında açılacak yeni fuar sezonunda da üyelerimizi ihtisas fuarlarına götürerek işlerini ve dolayısıyla ilin ekonomisini geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.
Yorumlar (0)
24°
açık