Aydınlı miniklerden çevik kuvvet polisine taziye ziyareti

Aydın’ın Efeler ilçesinde bir grup ilkokul öğrencisi, Aydın Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulundu. Ellerindeki ikram ve çiçeklerle polis ağabeylerinin ziyaretine giden minikler, duygusal anların...

Aydınlı miniklerden çevik kuvvet polisine taziye ziyareti
Aydın’ın Efeler ilçesinde bir grup ilkokul öğrencisi, Aydın Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne taziye ziyaretinde bulundu. Ellerindeki ikram ve çiçeklerle polis ağabeylerinin ziyaretine giden minikler, duygusal anların yaşanmasına neden oldu.

Aydın Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şubesine ziyarette bulunan Halide Hatun ilköğretim Okulu 1’inci sınıf 17 öğrenci öğretmenleri ve velileriyle birlikte taziye ziyaretinde bulundu. Çevik Kuvvet Polisine Kırmızı karanfiller sunan öğrenciler hep bir ağızdan başsağlığında bulundular. Minik öğrencilerin ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu dile getiren Aydın İl Emniyet Müdür Yardımcısı Oktay Zabun, “Bu ziyaretlerle acımızı bir nebze olsa hafifletmez ama hainlerle mücadelemizde bizi kat ve kat güçlü kılacaktır” dedi.

Aydın İl Emniyet Müdür Yardımcısı Oktay Zabun, yaptığı açıklamasında; "Bu ziyaretler bu destekler bizim acımızı bir nebze de olsa hafifletmez ama hainlerle mücadelemizde bizi kat be kat güçlü kılacaktır. Bizler teşkilat olarak milletimizin desteğini 15 Temmuz’da gördük. İnşallah bu destek, birlik ve beraberlik içerisinde bütün vatan hainleri ile mücadelemizi kanımızın son damlasına kadar devam ettireceğiz. Şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum, yaralı kardeşlerimize de acil şifalar temenni ediyorum. Hep birlikte bu vatan hainlerinin üstesinden geleceğiz, hiç kimsenin bundan endişesi olmasın. Bu süreçte mutlaka şehitlerimiz, gazilerimiz olacak ama hainlerin kökünü kurutacağız. Bu noktada bu gibi ziyaretler bize büyük moral veriyor. Küçük ziyaretçilerimiz de bu desteğin en büyük örneğini teşkil ediyor. Bu nedenle ben bize destek olan ve vatanını ve milletini seven herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Efeler Halide Hatun İlköğretim Okulu Müdürü İlhan Çelik ise,” çocuklarımıza vatan ve millet sevgisini aşılamak amacıyla burada bulunuyoruz. Ülkemizin başı sağ olsun” şeklinde konuştu.

Ziyaret sırasında öğrencilere eşlik eden Aydın Marangozlar Odası Başkanı Süleyman Algün de,”Devletin polis ve askeri devleti temsil eden devletin kanun ve yükümlerini uygulayanlar olarak biliyoruz. Görevini yaparken yapılan her tür saldırıyı lanetliyoruz. Polisimize İstanbul’da yapılan saldırı birilerine değil Türkiye’ye yapılmıştır. Gece gündüz demeden zor şartlarda görev yapıyorsunuz biz bunun farkındayız. Tüm güvenlik güçlerine kolaylıklar diliyorum. Başımız sağ olsun” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE