Aydın’da Regaip Kandili coşkusu

Aydın’da Regaip Kandili dolayısıyla camiler doldu taştı. Aydın Müftülüğü tarafından Külliye Camii’nde düzenlene TGRT Haber Televizyonu tarafından canlı verildi. Program sonrası cami çıkışında vatandaşlara İhlas Yayınları ve kandil...

Aydın’da Regaip Kandili coşkusu

Aydın’da Regaip Kandili dolayısıyla camiler doldu taştı. Aydın Müftülüğü tarafından Külliye Camii’nde düzenlene TGRT Haber Televizyonu tarafından canlı verildi. Program sonrası cami çıkışında vatandaşlara İhlas Yayınları ve kandil dolayısyla tatlı ikramında bulunuldu.

Efeler İlçe merkezinde bulunan Külliye Camiinde düzenlenen ve TGRT tarafından canlı yayınlanan kandil programına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Aydın’da Regaip Kandili’nü gündüz oruç tutarak karşılayan vatandaşlar gece de camilerde düzenlenen kandil program ile kutladı. Rahmet, bereket ve mağrifet ayı olarak bilinen üç ayların habercisi Regaib Kandili nedeniyle düzenlenen programda okunan Kur’an-ı Kerim ve kasidelerin ardından topluca dua edildi. Gecede kahraman güvenlik güçlerimiz, şehit ve gaziler için de dualar edildi.
YORUM EKLE