Aydın Polisi Tiyatroyla Gençleri Uyuşturucuya Karşı Uyaracak

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, “Yarınlarımız Aydın Olsun” Adlı Tiyatro Oyunuyla Gençleri Uyuşturucu Madde Bağımlılığı Konusunda Uyaracak

Aydın 24.11.2014, 12:57 18.02.2015, 22:59
Aydın Polisi Tiyatroyla Gençleri Uyuşturucuya Karşı Uyaracak

Aydın İl Emniyet Müdürlüğü, “Yarınlarımız Aydın Olsun” adlı tiyatro oyunuyla gençleri uyuşturucu madde bağımlılığı konusunda uyaracak.

Aydın Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ile Türkiye Uyuşturucu ve Uyuşturucu Bağımlılığını İzleme Merkezi Aydın İl Temsilciliği’nce (TUBİM) geleceğe güvenle bakabilen nesiller yetiştirmek amacıyla ve Aydın Valiliği’nin oluruyla proje hazırlandı. Madde kullanımı ve bağımlılığı ile mücadele kapsamında bireyleri madde bağımlılığı konusunda bilinçlendirerek, farkındalık arttırmak, bağımlılık sebeplerinin ortadan kaldırılması ve toplumun hiçbir şekilde maddeyle tanışmaması amacıyla hazırlanan “Yarınlarımız Aydın Olsun” projesi kapsamında çeşitli sosyal etkinlikler yapılacak.
Proje kapsamında hazırlanan “Yarınlara Geç Kalmadan” isimli tiyatro oyunu 25 Kasım 2014 Salı günü saat 20.00’de Aydın Kültür Merkezi Dr. Hidayet Sayın Tiyatro Salonu’nda tüm halkın gösterimine ücretsiz olarak sunulacak.

Yorumlar (0)