Aydın Özel Bahçeşehir Koleji’nden polise anlamlı ziyaret

Aydın Özel Bahçeşehir Koleji idareci ve öğrencileri, Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polisleri ziyaret ederek taziye ve desteklerini iletti.Aydın Özel Bahçeşehir Koleji Eğitim Öğretim Koordinatörü...

Aydın Özel Bahçeşehir Koleji’nden polise anlamlı ziyaret
Aydın Özel Bahçeşehir Koleji idareci ve öğrencileri, Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde görevli polisleri ziyaret ederek taziye ve desteklerini iletti.

Aydın Özel Bahçeşehir Koleji Eğitim Öğretim Koordinatörü İsmet Düzenli ile ilkokul ve ortaokul sınıf temsilcilerinden olan bir grup öğrenci, Aydın Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nü ziyaret ederek İstanbul’da düzenlenen terör saldırının ardından taziye dileklerini ileti.

Aydın Bahçeşehir Koleji Eğitim Öğretim Koordinatörü İsmet Düzenli, yaşanan terör saldırısından üzüntü duyduklarını belirterek, Türk Polisinin her zaman yanında olduklarını söyledi. Emniyet teşkilatının üzüntüsünü paylaşan 1. Kademe Eğitim Öğretim Koordinatörü İsmet Düzenli ile ilkokul ve ortaokul sınıf temsilcileri, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde polis memurlarına çiçeklerini takdim etti.
YORUM EKLE