Aydın Kuşadası'nda olay! Eşini ekmek bıçağıyla...

Aydın Kuşadası'nda ayrı yaşadığı eşi R.Ş.'yi sokak ortasında boğazına bıçak dayayıp tehdit eden Y.Ş. isimli şahsı polis ekipleri zor ikna etti. Elindeki bıçağı güçlükle bırakan Y.Ş. ayrı yaşadığı eşinin şikayeti üzerine gözaltına alındı.

Aydın 17.04.2019, 23:42 17.04.2019, 23:56
Aydın Kuşadası'nda olay! Eşini ekmek bıçağıyla...

Alınan bilgiye göre, Kuşadası Cumhuriyet Mahallesi Toplum Sokak üzerinde bir kişinin bir kadının boğazına ekmek bıçağı dayadığını ve ölümle tehdit ettiği yolundaki ihbar üzerine polis ekipleri olay yerine geldi. Eşinden ayrı yaşadığı belirlenen R.Ş. isimli kadın, eşi Y.Ş. tarafından yol ortasında durduruldu. Aralarında başlayan tartışmanın ardından Y.Ş., ayrı yaşadığı eşinin boğazına sokak ortasında bıçak dayayarak, ölümle tehdit etmeye başladı. Olay yerine gelen polisler Y.Ş. ile konuşarak güçlüklü ikna etti. Elindeki bıçağı bırakan Y.Ş. daha sonra ayrı yaşadığı eşinin şikayeti üzerine gözaltına alındı.

"KENDİSİNDEN ŞİKAYETÇİYİM"

Kabus dolu anlar yaşayan R.Ş. ise polise verdiği ifadede, eşi Y.Ş. ile 5 aydır ayrı yaşadıklarını belirterek, “Eşim ile 5 aydır ayrı yaşıyoruz. 9 yaşındaki oğlumu görmek üzere Cumhuriyet İlkokuluna gittim. Bu sırada eşim yanıma gelerek tartışmaya başladık. Tartışma devam ederken boğazıma bıçak dayayıp, beni ölümle tehdit etti. Kendisinden şikayetçiyim “ dedi. Hastaneye kaldırılarak ayakta tedavi edilen ve bıçak dayandığı için boynunda kızarıklıklar bulunan R.Ş. eşinden şikayetçi oldu.

İKİ YERİNDEN BIÇAKLANDI

Bu arada, Kuşadası’na tatile gelen bir kişi tartıştığı kişiler tarafından bıçaklandı. Bir taksi durağı önünde araç içerisindeki kişilerle tartışan M.K. isimli kişi araçtan inen kişiler tarafından iki yerinden bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan M.K. tedavi altına alındı

Yorumlar (0)
28°
açık