Aydın Efeler'de araç çekicisi bu kez bebek arabası taşıdı!

Aydın'daki o görüntü herkesi hayrete düşürdü. Efeler ilçesinde bir araç çekicisi olması gerekenden farklı olarak bu kez bebek arabası taşıdı. Görenler telefonlarına sarılarak o renkli kareyi görüntüledi. Detaylar haberimizde...

Aydın Efeler'de araç çekicisi bu kez bebek arabası taşıdı!

Aydın'ın Efeler ilçesinde araç çekicisinin arkasındaki bebek arabasını gören vatandaşlar gözlerine inanamadı. İlginç kareyi gören vatandaşlar hemen telefonlarına sarılarak bu ilginç kareyi fotoğrafladı.

HERKES HAYRETLE İZLEDİ, TELEFONUNA SARILAN GÖRÜNTÜYÜ KAYDEDİP SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Efeler ilçesi Hükumet Bulvarı üzerinde ilerleyen araç çekicisi vatandaşları gülümsetti. Genelde arızalı ve kazalı araçları çekerken görmeye alıştığımız araç çekicisi bu sefer kasasındaki bebek arabası ile dikkat çekti. Kasasındaki bebek arabası ile trafikte yoluna devam eden araç çekicisi sosyal medyanın gündemine oturdu.

VATANDAŞ ŞAŞKIN 

İlginç kareyi fotoğraflayarak sosyal medya hesaplarından paylaşan vatandaşlar, "Araç çekicilerinin genelde hurda derecesine gelmiş kazalı araçları çektiğini görüyorduk ancak bu durum bizleri çok şaşırttı ve gülümsetti. Bebek arabasının çekici üzerinde olduğunu görünce bu anı ölümsüzleştirmek istedik" ifadelerini kullandılar.

YORUM EKLE