Aydın AK Parti’den çevik kuvvet ile jandarmaya moral ve destek ziyareti

AK Parti Aydın İl Teşkilatı ve milletvekilleri, Aydın Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı’na moral ve destek ziyaretinde bulundu.Ziyaretlere AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, milletvekilleri...

Aydın AK Parti’den çevik kuvvet ile jandarmaya moral ve destek ziyareti
AK Parti Aydın İl Teşkilatı ve milletvekilleri, Aydın Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ile İl Jandarma Komutanlığı’na moral ve destek ziyaretinde bulundu.

Ziyaretlere AK Parti İl Başkanı Ömer Özmen, milletvekilleri Mehmet Erdem, Abdurrahman Öz ve Mustafa Savaş, İl Kadın Kolları Başkanı Seda Sarıbaş ve İl Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Enes Yıldız ile il yöneticileri katıldı.

Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğünde AK Parti heyetini İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ ve şube müdürleri karşıladı. İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ, ziyaretinden dolayı AK Parti heyetine teşekkürlerini ifade ederken duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ardından AK Parti milletvekilleri ve il teşkilatı, İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, Kayseri’de yaşanan hain saldırı nedeniyle camianın acılarını paylaştılar. Bu ziyarette il emniyet müdürü ve heyeti AK Partili vekillere eşlik ettiler.
YORUM EKLE