Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nde ünlü cerrahlar toplanıyor!

Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nin ev sahipliğinde 16 Kasım'da Türk Cerrahi Derneği'nin Bölgesel Toplantısı olan "Kolorektal Cerrahide Güncel Tedaviler" sempozyumu Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleşecek. Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ender Demirkıran, Türkiye'nin önde gelen hekimleri ile konuşup tartışacaklarını belirtti.

Aydın 14.11.2019, 22:22 14.11.2019, 22:37
Aydın Adnan Menderes Üniversitesi'nde ünlü cerrahlar toplanıyor!

Adnan Menderes Üniversitesi’nin ev sahipliğinde 16 Kasım’da Adnan Menderes Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ender Demirkıran başkanlık edeceği Atatürk Kongre Merkezi Miletos Salonu’nda gerçekleştirilecek olan "Kolorektal Cerrahide Güncel Tedaviler" sempozyumuna, sekreterliğini ADÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyeleri Prof. Dr. Hedef Özgün ve Doç. Dr. Eyüp Murat Yılmaz yapacak. Sempozyuma Türkiye’deki Kolorektal Cerrahi yapan hekimlerinin önemli bir kısmının katılacağı öğrenildi.

TÜRKİYE'NİN ÖNDE GELEN HEKİMLERİ KATILACAK
ADÜ Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı olarak ‘Kolorektal Cerrahide Güncel Tedaviler’ konusunu Türkiye’nin önde gelen hekimleri ile konuşup tartışacaklarını belirten Sempozyum Başkanı Prof. Dr. Ahmet Ender Demirkıran “Bu konuda bölgemizde ve ülkemizde bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşmalarından çok şey kazanacağımız değerli hocalarımızla birlikte olacağız. Bize bu olanağı sağlayan Türk Cerrahi Derneği’ne ve bilimsel katkı sağlayan hocalarımıza şimdiden teşekkür ediyorum” diyerek Aydın’da gerçekleşecek bu etkinliği çok önemsediklerini söyledi.

Yorumlar (0)