AY-SİAD’dan Polise Destek Ziyareti

Aydın Yönetici Sanayici İşadamları Derneği (AY-SİAD) sosyal medyada ‘polisiminyanındayım’ etiketi ile başlatılan kampanya kapsamında geceyi polislerle birlikte geçirdi. AY-SİAD Başkanı Özen Gündüz ve beraberindeki heyet tarafından...

AY-SİAD’dan Polise Destek Ziyareti
Aydın Yönetici Sanayici İşadamları Derneği (AY-SİAD) sosyal medyada ‘polisiminyanındayım’ etiketi ile başlatılan kampanya kapsamında geceyi polislerle birlikte geçirdi. AY-SİAD Başkanı Özen Gündüz ve beraberindeki heyet tarafından yatsı namazından sonra başlayan ve gece yarsına kadar devam eden ziyaretlerde konuşan Başkan Gündüz “Terör örgütleri ve destekçileri ne yaparlarsa yapsınlar hangi tuzakları, hangi planları kurarlarsa kursunlar Türkiye’ye ve Türk Milletine diz çöktüremeyeceklerdir. Millet olarak; iş adamıyla, sanatçısıyla, sporcusuyla, esnafıyla, siyasetçisiyle, işçisiyle, öğrencisiyle hep birlikte polisimizin destekçisiyiz” dedi.
İstanbul’da önceki akşam Beşitaş-Bursaspor maçın ardından polise yönelik düzenlenen ve 38 kişinin şehit, 155 kişinin ise yaralandığı saldırıyı kınayan AY-SİAD Başkanı Özen Gündüz, patlamadan sonra şehit olan polislerimize ve devletimize başsağlığı dilemek ve Büyük, Necip Türk Milleti’nin emniyet güçlerimizin daima yanlarında olduklarını dile getirmek amacıyla bu ziyaretleri gerçekleştirdiklerini söyledi. AY-SİAD üyeleri Efeler ilçesi kontrol noktaları, Efeler Merkez Karakolu, Önleyici Hizmetler Şubesi, Çocuk Şubesi, Şehit Rüştü Yetkin Karakolu, Ovaeymir Karakolu, Çevik Kuvvet Şubesi, Özel Harekat Şubesi, İl Müdürlüğü Ek Binası genelinde nöbet tutan polislere moral ziyaretinde bulundu. Program kapsamında polislerin kandilini de kutlayan heyet gece boyunca kandil simidi dağıttı.
“Allah sizleri başımızdan eksik etmesin”
Misafirperverliklerinden dolayı Aydın Emniyet Müdürlüğü personeline teşekkür eden Gündüz, “Aziz Milletimizin bütünlüğünü bozmak isteyen terör örgütleri bir kez daha çirkin ve iğrenç yüzünü İstanbul’da gösterdi. Maç sonrası vatandaşımızın güvenliği için görevinin başında olan polisimize kalleşçe saldırdı. Terör örgütleri ve destekçileri ne yaparlarsa yapsınlar Türkiye’ye ve Türk Milletine diz çöktüremeyeceklerdir. Bizler her zaman polisimizin devletimizin yanındayız. Allah sizleri başımızdan eksik etmesin” diyerek görevi başındaki polislere destek verdi.
YORUM EKLE