AK Parti’li Mustafa Savaş polisleri unutmadı

AK Parti MKYK üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.Mustafa Savaş, masajında; “Yaşadığımız zorlu coğrafyada bu toprakları şehit kanlarıyla...

AK Parti’li Mustafa Savaş polisleri unutmadı

AK Parti MKYK üyesi ve Aydın Milletvekili Mustafa Savaş, Türk Polis Teşkilatının 173. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Mustafa Savaş, masajında; “Yaşadığımız zorlu coğrafyada bu toprakları şehit kanlarıyla ve gazilik mertebesiyle bizlere vatan kılan bu güzide teşkilatımızın kahraman personeli, bizler sıcacık yuvamızda güven içerisinde oturalım, milletçe barış içerisinde yasayalım diye her daim bir fedakârlık sergiliyorlar. Teröristlerle, hırsızlarla, haydutlarla, zehir ve silah tacirleriyle yani asayişi, güveni ve huzuru tehdit eden her tehlike ile gece gündüz, kar kış demeden etkin ve kararlı mücadeleleri sonucunda bizler bu topraklarda huzur içerisinde yaşayabiliyoruz.Ayrıca polisimiz kadar bu vatan evlatlarımızın kıymetli ailelerini de saygı ve minnetle anmak, onların ihtiyaçlarını gözetmek bizlerin üzerindeki en büyük borçtur.

Vatan ve millet uğruna anne ve babalarından ayrı kalan yavrucaklar, eşlerini duayla görevine uğurlayan eşler. Bu vatan, bu millet sizlere de çok şey borçlu. Allah hepinizden razı olsun. Türk Polis Teşkilatımızın 173’üncü Kuruluş Yıl Dönümünü gururla kutladığımız bu günlerde tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle, polislerimizi ve kıymetli ailelerini saygıyla anıyorum. Bu vatan sizlerle gurur duyuyor” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE