AK Parti Aydın Kadın Kollarından İHA’ya ziyaret

AK Parti Aydın Kadın Kolları İl Başkanı Seda Sarıbaş, İhlas Haber Ajansı (İHA) Aydın Bölge Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.AK Parti Aydın Kadın Kolları Başkanlığına seçilmesinden sonra hızla çalışmalara başlayan Seda Sarıbaş,...

AK Parti Aydın Kadın Kollarından İHA’ya ziyaret
AK Parti Aydın Kadın Kolları İl Başkanı Seda Sarıbaş, İhlas Haber Ajansı (İHA) Aydın Bölge Müdürlüğü’ne ziyarette bulundu.
AK Parti Aydın Kadın Kolları Başkanlığına seçilmesinden sonra hızla çalışmalara başlayan Seda Sarıbaş, Aydın’da görev yapan ulusal ve yerel basın kuruluşlarını ziyaret ederek hayata geçirmeyeyi planladıkları sosyal sorumluluk projelerine destek isteyerek görüş alışverişinde bulundu. İlk olarak İhlas Haber Ajansı Aydın Bölge Müdürlüğünü ziyaret eden Sarıbaş’ı İHA Aydın Bölge Müdürü İbrahim Kılınç karşıladı. Aydın teşkilatı ile birlikte gerçekleştirdikleri ziyarette kendileri gösterilen hassasiyetten memnun kaldıklarını belirten Aydın Kadın Kolları Başkanı Sarıbaş, “Gazetecik mesleğinin her meslekten daha zor olduğunu herkes çok iyi bilmekte ve görmekteyiz. Partimiz adına yapılan çalışmalarıda yakından takip ediyoruz. Basının önemini her dönem daha da iyi anlaşılıyor. Teşkilat olarak yerel ve ulusal basının yanındayız ve destekçisiyiz. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” dedi.
İHA Aydın Bölge Müdürü İbrahim Kılınç ise, ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını ifade ederek AK Parti Aydın Kadın Kolları Teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi.
YORUM EKLE