ADÜ’den bir ilk; Online Tercih Fuarı

Adnan Menderes Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Endless Fairs tarafından 18-27 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenen ‘Online Vef Üniversite Tercih Fuarı’na katılarak, ilk online fuarını bu yıl gerçekleştiriyor.Türkiye’nin...

Aydın 19.07.2017, 10:12
ADÜ’den bir ilk; Online Tercih Fuarı

Adnan Menderes Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Endless Fairs tarafından 18-27 Temmuz 2017 tarihleri arasında düzenlenen ‘Online Vef Üniversite Tercih Fuarı’na katılarak, ilk online fuarını bu yıl gerçekleştiriyor.

Türkiye’nin önde gelen fuarcılık şirketlerinden Endless Fair tarafından düzenlenen fuar sayesinde, Türkiye’nin farklı şehirlerinde bulunan öğrenci adayları ve veliler, Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversitelerle buluşma şansını yakalıyor. Üniversitelerin konusunda uzman ekipleri tarafından online olarak soruların cevaplandığı fuarda, hem adaylar tercih edecekleri bölüm ve üniversiteyi tanıyor, hem de bunu online olarak internet üzerinden zahmetsizce gerçekleştirebiliyor.

Türkiye ve Avrupa’dan 23 üniversite katılıyor

Bu yıl Adnan Menderes Üniversitesi başta olmak üzere, Abdullah Gül, Anadolu, Bandırma On Yedi Eylül, Atatürk, Bartın, Manisa Celal Bayar, Erzurum Teknik, Ömer Halisdemir, 19 Mayıs, Piri Reis, Koç, MEF, Arel, İstanbul Ayvansaray, İTÜ, Çağ ve Yıldız Teknik Üniversitelerinin yanı sıra Uluslararası Saraybosna Üniversitesi, University of Bristol, University of the West of Scotland, Endeca, Northumbria University gibi üniversitelerinin de katıldığı fuar, 27 Temmuz Perşembe gününe kadar devam edecek.
Yorumlar (0)
28°
açık