15 Temmuz şehitleri futbol turnuvası devam ediyor

Efeler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitlerini Anma Futbol Turnuvası müsabakaları Adnan Menderes Stadı 1 nolu yan...

Aydın 14.07.2017, 10:08
15 Temmuz şehitleri futbol turnuvası devam ediyor

Efeler Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından “15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü” etkinlikleri kapsamında 15 Temmuz Şehitlerini Anma Futbol Turnuvası müsabakaları Adnan Menderes Stadı 1 nolu yan sahada başladı.

15 Temmuz Şehitlerini Anma Futbol Turnuvasına Aydın Masterlar, Aksu İnşaat Futbol Takımı, Adliye Futbol Takımı ve Gençlik Hizmetleri ve Spor Futbol Takımı katıldı. Kurada eşleşen Aydın Masterlar ile Aksu İnşaat Futbol Takımı arasında oynanan müsabakada, Aydın Masterlar Takımı rakibini 1-0’lık skorla geçmeyi başardı. Böylece Aydın Masterlar Takımı turnuvanın ilk finalisti oldu.

Turnuvanın ikinci maçında karşı karşıya gelen Adliye Futbol Takımı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Futbol Takımı arasında kıran kırana geçen müsabakada gülen taraf Gençlik Hizmetleri ve Spor Futbol Takımı oldu. Son düdüğün çalmasıyla 1-1’lik skorla berabere biten maçta penaltı atışlarıyla Gençlik Hizmetleri ve Spor Futbol Takımı ikinci finalist olarak adını bir üst tura taşıdı.

Aydın Masterlar Takımı ile Gençlik Hizmetleri ve Spor Futbol Takımı final maçında karşı karşıya gelecek. Üçüncülük maçında ise Aksu İnşaat Futbol Takımı ile Adliye Futbol Takımı karşılaşacak. Turnuva sonunda Aydın Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından takımlara kupa ve madalya takdim edilecek.
Yorumlar (0)