Aydın Haberleri

Aydın yeni yıla coşkuyla girecek!

Aydınlılar yeni yıla coşku içerisinde girecek. Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği programda, sevilen sanatçı Gökçe sahneye çıkacak. Konserin yanı sıra Aydın Atatürk Kent Meydanı’na suni kar yağdırılacak.

Saat 18’de başlayacak etkinliklerde sanatçı Gökçe’nin konserinin yanı sıra ışık, havai fişek, ses, suni kar gösterileri gerçekleştirilecek. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu tüm Aydınlıları Atatürk Kent Meydanı’na beklediğini belirtip yeni yılın daha güzel geçmesini temenni etti. Her gelen yeni yılın beraberinde yeni umutları ve güzellikleri de getirdiğinin altını çizen Başkan Çerçioğlu, Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin de 2020’de Aydınlıların daha mutlu olması için çalışmalar yürüteceğini belirtti.

AYDIN ÇİFTÇİSİNE MÜJDELİ HABER

Aydın’da 2020’de yeni yatırımların artarak devam edeceğini vurgulayan Başkan Çerçioğlu “2019 yılında temellerini attığımız birçok projemizi 2020’de hayata geçiriyor olacağız. Aydın çiftçisine, üreticisine müjdeli haberlerimiz olacak. Aydın’a yapacağımız yeni yatırımlarla gelecek hedeflerimizin peşinden gidiyoruz. Aydın çiftçisi daha fazla kazanacak, dolayısıyla Aydınımız da daha fazla kazanacak. Yeni yılın herkese mutluluk ve güzellikler getirmesini temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu