Aydın HaberleriGündem

Aydın Kuşadası’nda kaybolan Berk Ergier için Müge Anlı’da devreye girdi!

Aydın Kuşadası ilçesinde bir döviz bürosunda çalışan 36 yaşındaki Berk Ergier saat 14.00 sıralarında evden işe gitmek için çıktı.

24 SAAT BOYUNCA HABER ALINAMADI

Saatler geçmesine rağmen Ergier’in iş yerine gelmemesinden endişelenen arkadaşları durumu ailesine bildirdi. Cep telefonu da kapalı olan Berk Ergier’den 24 saat boyunca haber alamayan aile, polise kayıp başvurusunda bulundu. Polis, Ergier’in bulunması için çalışma başlattı.

“KOCAMI GÖRENLERİN ACİLEN BİZLE İLETİŞİM KURMALARINI İSTİYORUZ”

Gizem Ergier, eşinin, son günlerde içine kapandığını ve kaçırılmış olabileceğini söyledi. Ergier, “Berk, geride hiçbir not bırakmadan ortadan kayboldu. Çalıştığı döviz ofisinde nakit akışından sorumlu olduğu için birileri tarafından alıkonulduğunu düşünüyoruz. Kocamı görenlerin acilen bizle iletişim kurmalarını istiyoruz” dedi.

Ergier’in eşi Gizem Ergier de sosyal medya hesabından yaptığı duyuruyla, eşinin bulunması için herkesten yardım istedi. Yakınları, Berk Ergier’in bulunması için sosyal medya hesaplarından paylaşım yaparak, yardım çağrısında bulundu.

Yakınları Berk Ergier’in bulunması için Müge Anlı’ya ulaştı. Müge Anlı da bugünkü yayında Berk Ergier’in bulunması için çağrı yaptı.