Aydın HaberleriGündem

Aydın Kuşadası’nda çocuk parkında korkunç olay! Kanlar içinde yere yığıldı

Olay, Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Türkmen Mahallesi Candan Tarhan Bulvarı üzerinde bulunan çocuk parkında meydana geldi. Bir kadının nişanlısı ve eski kocası arasında çıkan kavgada kan aktı. Çıkan kavgada silahın tutukluk yapması ve polisin anında müdahalesi olası bir cinayeti önledi. Polis tarafından el konulan olayda her iki şahıs da gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, P.B. isimli kadın nişanlısı M.Ü ile yürüdüğü sırada eski koca T.B. ile çocuk parkı önünde karşılaştı. Burada M.Ü. ile T.B. arasında çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. İddiaya göre silahını çeken eski koca T.B., M.Ü.’ye ateş etmek istedi. Silahın tutukluluk yapması sonucu iddiaya göre M.Ü., kendisine silahla saldıran T.B.’a yerden aldığı taş ile saldırdı.

Kanlar içerisinde yere düşen eski kocanın silahını alan M.Ü., silahını T.B.’a doğrultarak ateşlemek istedi. Bu sırada Kuşadası İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polisler olaya müdahale etti. Polislerin hiçbir uyarısını dikkate almayan M.Ü.’nün eline tekme atarak silahı alan polis ekipleri kadınla birlikte eski kocasını ve yeni nişanlısını gözaltına aldı.

KARAKOLDA DA KAVGA ETTİLER

Karakola götürülen kadın, eski kocası ve yeni nişanlısı burada yeniden kavga etti. Kavga esnasında yeni nişanlısının düşen telefonunu ele alan kadın, yeni nişanlısının başka bir kadınla da görüşmesi olduğunu görünce bu defa ikili arasında yeniden kavga çıktı. Herkesin birbirinden şikayetçi olduğu olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğü bildirildi.