Aydın HaberleriEge HaberleriYerel

Aydın Kuşadası’nda 3 kişiyi ezip kaçtı!

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde korkunç bir olay yaşandı. Kuşadası Sanayi Sitesi'nde D.A. isimli şahıs tartışma üzerine oto tamircisi ve 2 çalışanının üzerine otomobil sürerek 3 kişinin ayağını ezerek kaçtı. Meydana gelen olayda 2 kişi gözaltına alındı.

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde Kuşadası Sanayi Sitesi’nde D.A. isimli taksi sürücüsü geçtiğimiz Cuma günü otomobilini sanayiye getirerek tamir ettirdi. Saat 19.00 sıralarında tekrardan sanayiye gelerek takılan parçanın sökülmesini isteyen D.A., iş yeri sahibi Ender Anğı (24) ile işçilik parası için tartışmaya başladı.

2 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
İkili arasında çıkan tartışma büyüdü. Otomobiline binen D.A., aracını Ender Anğı ile Hüseyin Irmak (24) ve Serkan Gürbüzer (17) adlı çalışanların üzerine sürdü. 3 kişinin de ayağını ezen D.A. olay yerinden hızla uzaklaştı. Olay yerine çağrılan ambulansla yaralılar Kuşadası Devlet Hastanesine kaldırılarak müşahede altına alındı. Yaralılardan Ender Anğı’nın ayağının kırık olduğu öğrenildi. Olayla ilgili olarak 2 kişinin gözaltına alındığı ifade edildi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Best Alcohol Rehab Centers http://aaa-rehab.com Drug Rehab Centers http://aaa-rehab.com Inpatient Drug Treatment Centers Near Me
    http://aaa-rehab.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı