Aydın Haberleriİzmir Haberleri

Aydın İzmir Karayolu’nda trafik kazası! 2’si ağır 7 kişi yaralandı

Aydın İzmir Karayolu'nda olumsuz hava şartları nedeniyle trafik kazası meydana geldi. Meydana gelen trafik kazaasında 7 kişi yaralandı. Yaralanan kişiler Aydın'daki hastanelere kaldırılırken yol kaza nedeniyle savaş alanına döndü. İşte kaza ile ilgili detaylar...

Aydın İzmir Karayolu’nda saat 09.30 sıralarında Germencik ilçesi, Ortaklar ilçesi ve İzmir Selçuk ilçesi arasında olumsuz hava koşulları nedeniyle meydana gelen kazada yol savaş alanına döndü. Görüş mesefasinin düştüğü yolda kimlikleri henüz tespit edilemeyen 2 otomobil sürücüsü kafa kafaya çarpıştı.

KAFA KAFAYA ÇARPIŞTI
Bu sırada seyir halinde olan bir başka araç daha kaza yapan araçlara çarptı. Kaza nedeniyle adeta savaş alanına dönen yolda bazı yolcu ve sürücüler araçlarda sıkıştı.

2 KİŞİNİN DURUMU AĞIR
Aydın Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı’na bağlı ekipler, kısa sürede olay yerine gelerek kazada araçların içerisinde sıkışan yaralılara müdahale etti. Araçlardan çıkarılan yaralılar bölgeye gelen 112 Acil Servis ekiplerine teslim edilerek yaralılar Aydın’daki hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan 2’sinin durmunun ağır olduğu öğrenilirken, kaza ile ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler

İlgili Makaleler

Kapalı