Aydın Haberleri

Aydın İncirliova’da 27 yaşındaki genç hayatını kaybetti!

Aydın'ın İncirliova ilçesinde 27 yaşındaki Mehmet Ballı isimli genç nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı odasında ailesi tarafından baygın bulundu. Sağlık ekiplerinin ihbar üzerine olay yerine gelmesi üzerine Mehmet Ballı ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Fakat yapılan tüm müdahaleye rağmen hayatını kaybetti. Cumhuriyet Savcılığı ise olayla ilgili soruşturma başlattı.

Aydın’ın İncirliova ilçesinde Mehmet Ballı isimli 27 yaşındaki genç ailesi tarafından odasında nedeni bilinemeyen bir sebep yüzünden baygın halde bulundu. Aile 112 acil sağlık ekiplerini isteyerek 27 yaşındaki genç için yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri Mehmet Ballı’ya ilk müdahaleyi yaparak ağır yaralı olarak Aydın Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Yapılan tüm müdahaleye rağmen 27 yaşındaki genç hayatını kaybetti.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Bu arada, Mehmet Ballı’nın hayatını kaybetmesinin ardından İncirliova’da yürek burkan iddialar dolaşmaya başladı. İddiaya göre, Mehmet Ballı’nın İncirliova’nın önde gelen ailelerinden birinin kızını sevdiği ve sevdiği bu kızla evlilik planları yaptıkları öğrenildi. Araya hatırı sayılır kişiler girmesine rağmen kız babasının evliliğe karşı çıkıp kızını vermediği öğrenildi.

Sevdiği kız yüzünden tüm ailenin huzuru kaçması üzerine yaşananları dayanamayan gencin ölümü ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Olaydan sonra Mehmet Ballı’nın hayatını kaybettiği Atatürk Devlet Hastanesi’ne akın eden yakınları sinir krizleri geçirdi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu