Aydın HaberleriDenizli HaberleriGündem

Aydın – Denizli otobanında flaş gelişme!

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan ise sosyal medya hesabından Aydın - Denizli otobanı ile ilgili flaş açıklamalarda bulunarak “İlk kazmayı vuruyoruz, çalışmalar başlıyor” şeklinde paylaşımda bulunarak müjdeli haberi duyurdu.

AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan ise sosyal medya hesabından Aydın Denizli otobanı ile ilgili paylaşımda bulunarak vatandaşlara müjdeli haberi duyurdu.

ÇOK ÖNEMLİ BİR PROJE

Bir önceki ziyaretinde Bakan Karaismailoğlu, “Aydın-Denizli Otoyolu, Aydın ve Denizli’yi ilgilendirdiği kadar aslında ülkemizi de ilgilendiriyor. Çok önemli bir proje, 163 kilometrelik çok önemli bir aks. Çok başarılı bir ihale oldu, kısa sürede biteceğine emin olduk, biz de rahatladık. Hedefimiz 2 yıl içerisinde bu yolu tamamlamak ve vatandaşımızın hizmetine alarak ülkemizin ekonomisine katkı sağlayacağız inşallah” demişti.

“AYDIN-DENİZLİ OTOYOLU SÖZLEŞMESİ İMZALANDI”

Denizli için müjdeli haberi sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, “Aydın-Denizli Otoyolu sözleşmesi imzalandı. İnşallah 2022 yılında tamamlanarak, hemşehrilerimizin kullanımına açılacaktır. Hayırlı olsun” dedi.

“İLK KAZMAYI VURUYORUZ, ÇALIŞMALAR BAŞLIYOR”

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Üyesi ve AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin, sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak, “Aydın-Denizli Otoyolu Projesi’nde ilk kazmayı vuruyoruz, çalışmalar başlıyor. Tamamlandığında vatandaşlarımızın daha konforlu ve emniyetli şekilde seyahat edebileceği, uzakları yakın edecek bu önemli proje milletimize hayırlı olsun. Her şey Denizli için. Her şey Türkiye için!” dedi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu