Aydın Haberleriİzmir HaberleriManisa HaberleriManşetMuğla Haberleri

Aydem ve Gediz Perakende’den önemli açıklama! İzmir, Muğla, Manisa, Aydın, Denizli Dikkat!

Ege Bölgesi’nin görevli elektrik tedarik şirketleri Aydem ve Gediz Perakende müşterileri için önemli bir açıklamada bulundu. Şirketlerden yapılan açıklamada, WhatsApp iletişim hattıyla müşterilere 7 gün 24 saat boyunca hizmet verileceği açıklandı.

Elektronik sektörünün önde gelen şirketlerinden Aydem ve Gediz Parekende basın açıklaması yaptılar. Aydın, Denizli, Muğla, İzmir ve Manisa illerini ilgilendiren açıklamaya göre, şirketler WhatsApp iletişim hattıyla müşterilere 7 gün 24 saat boyunca hizmet verecek.

Aydem Perakende Aydın, Denizli ve Muğla illerinde 0850 575 00 01, Gediz Perakende ise İzmir ve Manisa illerinde 0850 575 00 02 numaralı kurumsal WhatsApp iletişim hattıyla müşterilerine fatura ve abonelik işlemleri, bilgi güncelleme, kampanya ve indirimli elektrik gibi birçok konuda etkin şekilde hizmet sunacak.
Aydem Perakende ve Gediz Perakende, aynı zamanda, birçok konuda, müşterilerine çağrı merkezi kanalıyla da hizmet vermeye devam edecek.

Demirağ: “Her gün müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için kanallarımızı geliştiriyoruz”

Aydem ve Gediz Perakende Genel Müdürü Çağdaş Demirağ, konu hakkında yaptığı açıklamada şu şekilde konuştu: “Teknoloji ve yenilikleri yakından takip ediyor, her gün müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için kanal ve uygulamalarımızı geliştiriyoruz. Müşterilerimiz, daima işimizin odağında. Ürün çeşitliliğimiz ve dijitalleşen alt yapımızla yüksek kalitede hizmet ortamı sunmaya çalışıyoruz. Yeni WhatsApp servisimiz gibi iletişim kanallarımızı artırarak müşterilerimizin daha kısa zamanda ve daha hızlı bir şekilde bize ulaşmalarına olanak sağlıyoruz. Yaşamı kolaylaştırmayı hedeflediğimiz kanal ve hizmet çeşitliliğimizi artıracak çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Aydem Perakende Hakkında

Aydem Elektrik Perakende Satış AŞ, Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olarak Aydın, Denizli, Muğla illerinde yaklaşık 2 milyon müşteriye, sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla 2008 yılında kurulmuştur.
Aydem, daimi önceliği olan müşteri memnuniyeti odak noktası doğrultusunda, görevli olduğu bölgede serbest olmayan tüketicilere Perakende Satış Sözleşmesi; bölge gözetmeksizin yurt içindeki tüm serbest tüketicilere ise İkili Anlaşma yolu ile elektrik enerjisi tedarik hizmeti vermektedir.

Gediz Perakende Hakkında

Gediz Elektrik Perakende Satış AŞ, Aydem Enerji’nin bir kuruluşu olarak, İzmir ve Manisa illerinde 3 milyon müşterisine sürekli ve kaliteli elektrik hizmeti sunmak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.
Müşteri memnuniyeti konusunda kararlı ve öncelikli bir tutuma sahip olarak, adil bir rekabet ortamında enerji piyasasındaki varlığını sağlam adımları ile sürdüren Gediz Perakende, görevli olduğu bölgede serbest olmayan tüketicilere Perakende Satış Sözleşmesi; bölge gözetmeksizin yurt içindeki tüm serbest tüketicilere ise İkili Anlaşma yolu ile elektrik tedarik hizmeti vermektedir.

Bilgi için:

Kurumsal İletişim Müdürlüğü
Kurumsal İletişim Uzmanı – Baran ÖLEKLİ
E-posta: baran.olekli@aydemenerji.com.tr
Tel: 0530 100 34 22
Adalet Mah. Anadolu Cad. No:41 Megapol Tower Kat:19 35530 Bayraklı / İZMİR