Magazin

Aybüke Pusat ve Dilan Deniz Çiçek Furkan Andıç için karşı karşıya geldi!

Ünlü oyuncu Furkan Andıç ve Dilan Deniz Çiçek, 1 yıllık aşklarını 9 ay önce sonlandırmıştı. Dilan Deniz Çiçek’in yakın arkadaşı olan Aybüke Pusat, “Her Yerde Sen” dizisinde başrol oyunculuğunu paylaşan Furkan Andıç ile anılmaya başladı.

TAKİPTEN ÇIKTI
Bu iddiaların magazin gündemine bomba gibi düşmesinin ardından ilk hamle Dilan Deniz Çiçek’ten geldi ve Aybüke Pusat’ı takipten çıktı.

YAKIN ARKADAŞLARDI
2014 yılında katıldıkları Türkiye Güzellik Yarışması’nın kampında tanışan Dilan Deniz Çiçek ve Aybüke Pusat, yakın arkadaş oldular. Sonrasında oyunculuğu seçtikleri için aynı çevrelerde dolaşmaya başladılar. Dilan Çiçek Deniz bir dizi setinde tanıştığı Furkan Andıç ile bir yıl aşk yaşadı. Kasım 2018’de de ayrıldı. Furkan Andıç geçen haziranda ‘Her Yerde Sen’ dizisinde Aybüke Pusat ile oynamaya başladı.

“ROL ARKADAŞIYIZ”
Senaryodaki aşk gerçek oldu. Ancak çift, Dilan Çiçek Deniz’in tepkisinden çekindikleri için bu konudaki sorulara “Sevgili değiliz, rol arkadaşıyız” diyerek kaçamak yanıtlar verdi. Ancak geçen hafta havalimanında tatile giderken görüntülenince olanlar oldu.

İLK HAMLE DİLAN’DAN GELDİ
Aşk iddialarının ardından ilk hamle Dilan Deniz Çiçek’ten geldi. Yakın arkadaşı Aybüke Pusat’ı Instagram hesabından takipten çıktı. Daha sonra Aybüke Pusat da Dilan Deniz Çiçek’i takibi bıraktı. Posta’da yer alan habere göre sosyal medyada Aybüke Pusat’a “Arkadaşının eski aşkını aldın. İçin rahat mı?” diye yüklendi.

FURKAN ANDIÇ’A MESAJLAR YAĞDI
Dilan Çiçek Deniz’e “Hem dostunu hem de eski sevgilini silmek ne zor” şeklinde yorumlar geldi. Furkan Andıç’a da ‘ara bozucu’ mesajları yağdı.

Bir cevap yazın