Kültür Sanat

Ay Yapım imzalı merak edilen dizi seyirciyle buluşmaya hazırlanıyor!

Ay Yapım, Show TV'de yayınlanmak üzere hazırladığı yeni projede birbirinden ünlü isimleri bir araya getiriyor. Birbirinden çok farklı, güçlü üç kadının bambaşka hikayelerle kesişen hayatlarını konu alan Alev Alev dizisinin başrollerinde ise Demet Evgar, Hazar Ergüçlü ve Dilan Çiçek Deniz yer alacak.

Yayınlanan fragmanıyla dikkatleri üzerine çeken, Ay Yapım imzalı yeni dizi Alev Alev’in kadrosu ve konusu kamuoyuyla paylaşıldı.

OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yönetmenliğini Ahmet Katıksız’ın üstlendiği, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş’ın yazdığı dizinin oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven ile Zuhal Olcay gibi isimler yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU NE?

Büyük aşkla evlenerek düştüğü şiddet dolu kabustan küçük kızıyla birlikte kurtulmaya çalışan Cemre… Güzel, ayrıcalıklı hayatında gerçeğin yakıcı yüzüyle hiç karşılaşmamış Rüya… Fedakar dünyasında kendi için küçük bir mutluluk sayfası açmaya çalışırken varlığıyla özdeş güzelliğini, kimliğini yitirmenin eşiğindeki Çiçek…

Karakterleri ve hikayeleri birbirinden çok farklı bu üç kadının kaderleri bir sarnıçta çıkan yangında kesişir. Alevlerin ardından hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. Sil baştan giriştikleri mücadelede yolları gerçek aşka ve iyi kötü tüm yanlarıyla gerçek hayata düşer. Dışarıdan örnek adam olarak görünen varlıklı, karizmatik, imtiyazlı Çelebi’nin yok edici, kötücül soluğu hepsinin ensesindedir.

Beklenen dizinin yayına başlayacağı tarih ise henüz netlik kazanmadı.