Ekonomi

Axess’ten Flaş Açıklama! İlk Kez Müşterisi Olacaklar 500 TL Alacak!

Axess resmi internet sitesinden önemli bir duyuruda bulundu. Resmi olarak yapılan açıklama müşterisi olacak vatandaşların yüzünü güldürdü. Yapılan açıklamaya göre “Axess kredi kartına başvurarak cebe inen katları onaylananlar 500 TL kazanma şansı yakalıyor. Kampanyada axess mobilden kartınızın bilgisini görerek internet üzerinden yapacağınız her ödemede %20 olmak üzere her ay 100 TL ve toplamda 500 TL chip para kazanabilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

Kampanya Detayları

  • İlk kez Akbank’lı olacak müşterilerimiz Akbank Mobil uygulaması içinden “”Akbanklı Olmak İstiyorum”” butonuna tıklayıp, bilgilerini girdikten sonra, “Kredi Kartı” ürününü sepete atabilir ve Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yaparak sadece birkaç dakika içinde Akbanklı olabilir ve başvurusunu tamamlayabilirler ya da www.akbank.com, www.axess.com.tr, www.wingscard.com.tr web sayfalarından Axess veya Wings başvurusu yaparak Akbank Mobil’de müşteri olma sürecini tamamlayabilirler.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için, başvuru formunda “kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum” seçeneği seçilerek anında dijital kullanım özellikli kart sahibi olunabilir.
    Akbank Mobil’den anında “Cebe İnen” kart başvurunuzu yapıp sözleşmenizi imza derdi olmadan anında “Akbank Mobil’den” onaylayarak başvurunuzu tamamlayabilir, kartınızı anında internet alışverişlerinde kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • 1.11.2021 öncesi açık Axess veya Wings kartı olmayıp, 1.11-30.11.2021 arasında başvurarak, 30.11.2021’ye kadar kartı onaylanan müşteriler kampanyadan faydalanabilir.
  • Başvurusu onaylanan müşteriler kampanya kapsamında 30 Kasım 2021’e kadar internet harcamalarından %20, işlem başına 100 TL, ayda toplam 500 TL’ye varan chip-para kazanabilirler.
  • Kampanya boyunca 500 TL chip para kazanımına ek olarak, üye işyerlerinden ve diğer kampanyalardan da chip-para kazanılabilir.
  • Hak edilen chip para harcamanın yapıldığı kartın işlemden sonraki ilk hesap özetine yansıyacaktır.