Kültür Sanat

ATV’nin sevilen dizisi için yolun sonu göründü!

ATV’nin sevilen dizisi Maria ve Mustafa dizisi Show TV'nin Arıza dizisi karşısında güç kaybetti. Reytinglerde beklenen başarıyı gösteremeyen dizinin ya gününün değişmesi yada final yapması planlanıyor.

ATV’de seyirci karşısına çıkan Maria ve Mustafa dizisi hakkında sevenlerini üzecek bir gelişme yaşandı. Show TV’de yayınlanan Arıza dizisi karşısında başarısız olan ve reytinlerde ilk 10’a giremeyen dizi için karar verilecek. Pazar akşamları yayınlanan dizinin öncelikle yayın günü değişecek. Dizi buna rağmen başarı elde edemezse final yapacak.

Maria ve Mustafa son bölümde neler oldu?

Aşkları uğruna her şeyden vazgeçerek, Kapadokya’dan kaçmaya karar veren Maria ile Mustafa’yı Ürgüp çıkışında kötü bir sürpriz beklerken, Mustafa’nın kendisini terk etmesini hazmedemeyen Gonca ise Nadire’nin son andaki çabasıyla yaşam mücadelesi verir.

Candemir Konağı’ndaki herkes her iki olay nedeniyle derinden sarsılırlar. Galip, ilk günden beri peşinde koştuğu Maria’nın arazisini sonunda elde ederken, bunun karşılığında önemli bir bedel öder. Maria ile Mustafa’nın uzaklara gitmesine engel olmak isteyen Kudret, gösterdiği büyük çabanın bedelini ağır öder.