Magazin

Aşk Beklemez Deyip Evlendi ve Yoğun İş Temposuna Geri Döndü! Yer Alacağı Projeleri Anlattı!

Ünlü oyuncu Seda Tosun, bir süredir birlikte olduğu sosyal medya fenomeni Taner Ateş ile dünya evine girdi. Birbirlerinin hayatında olmadıkları bir yaşam düşünemediklerini söyleyen çift, bunu fark etmelerinden hemen sonra nikah masasına oturdu. Ünlü oyuncu Seda Tosun hem evliliğini hem de projelerini anlattı. Detaylar haberimizde…

Evlilik Şans Getirecek

Taner Ateş’in kendisine yaptığı evlilik teklifinin spontane geliştiğini söyleyen Seda Tosun, önceden ayarlanmış ve planı yapılmış organizasyonların samimi gelmediğini ve hoşuna gitmediğini dile getirdi. Sevgilisi ile film izlerken bir an da evlilik teklifi almasından son derece memnun olduğunu dile getiren güzel oyuncu, çok mutlu olduğunu söyledi.

Yaptığı bu evliliğin kendisine şans getireceğine inandığını ifade eden Seda Tosun, sevdiği insan ile hayatını birleştirmenin kendisine uğurlu geleceğini söyledi.

2 Yeni Film ve 1 Yeni Şarkı Yolda

Ünlü oyuncu son dönemde çok yoğun bir iş temposuna hazırlandığını söyledi. Önümüzdeki eylül ayında rol aldığı Dedemin Gözyaşları isimli filmin vizyona gireceğini söyleyen Seda Tosun, bu yaz ayında da yeni bir film projesinde yer alacağını açıkladı.

Yeni bir şarkı için hazırlıklar yaptığını söyleyen Seda Tosun, stüdyo çalışmalarına hız kesmeden devam ettiğini hemen arından da klip çalışmalarına başlayacağını söyledi. İş temposunun hali hazırda çok yüksek olduğunu ve ilerleyen dönemlerde de artarak devam edeceğini ifade eden Seda Tosun, aşkın beklemeye gelmeyeceğini düşündüğü için bir an önce evlendiğini söyledi.

Gelecek hakkında da konuşan Seda Tosun, bir gün anne olmak istediğini söyledi. Şu an için iş temposunun çok yüksek olması sebebi ile çocuk düşünmese de ilerleyen zamanlarda anne olmak için çok heyecanlandığını söyledi.