İstanbul’dan getirilen esrar ele geçirildi

İzmir Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri İstanbul’dan İzmir’e araba ile uyuşturucu madde getiren 2 şüpheliyi yakalarken, 3 buçuk kilo esrar ele geçirildi.Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, K.K.(29) ve...

İstanbul’dan getirilen esrar ele geçirildi
İzmir Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri İstanbul’dan İzmir’e araba ile uyuşturucu madde getiren 2 şüpheliyi yakalarken, 3 buçuk kilo esrar ele geçirildi.
Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, K.K.(29) ve F.K. (32) isimli şahısların, İstanbul’dan kiraladıkları araçla İzmir’e uyuşturucu madde getirecekleri istihbaratını aldı. Narkotik ekipleri tarafından İzmir giriş ve çıkışlarında gerekli emniyet tedbirlerinin alınması üzerine, söz konusu aracın Bornova’dan il merkezine geçtiği görüldü. Araç kısa bir süre takip edildikten sonra durduruldu. Ekipler araçta bulunan K.K. ve F.K. isimli şahısları yakalarken, araçta narkotik dedektör köpek ile yapılan aramada motor kısmı üzerine saklanmış vaziyette 3 buçuk kilo esrar maddesi ele geçirildi. Emniyetteki sorgulamaları bittikten sonra adliyeye sevk edilen şüpheliler F.K. ve K.K. çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
YORUM EKLE