‘Hero’ tişörtüne ‘Traitor’ tişörtü ile karşılık verdiler

Muğla 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast girişimi davasında, dünkü duruşmaya üzerinde ’kahraman’ anlamına gelen ‘Hero’ yazılı tişörtle gelen sanıklardan Gökhan Güçlü’ye...

‘Hero’ tişörtüne ‘Traitor’ tişörtü ile karşılık verdiler

Muğla 2’nci Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a suikast girişimi davasında, dünkü duruşmaya üzerinde ’kahraman’ anlamına gelen ‘Hero’ yazılı tişörtle gelen sanıklardan Gökhan Güçlü’ye tepki gösteren vatandaşlar, bugün de ‘hain’ anlamına gelen ‘Traitor’ yazılı tişörtle sanıklara tepki gösterdiler.

Duruşmanın yapılacağı salon etrafında toplanan yüzlerce vatandaş ellerinde dövizler ile ‘idam’ isterken, bir gün önceki tişört krizinin ardından bu defa vatandaşlar tepkisini yine tişört ile gösterdi. Duruşma salonuna yakın alanda toplanan vatandaşlar sanıklar duruşma salonuna getirilirken isimlerini tek tek okuyarak her sanık isminin ardından ‘idam’ sloganı attı. Meydana büyük bir idam sehpası kuran vatandaşlar, idam sehpasına ‘Traitor’ yazılı tişörtleri astılar.
YORUM EKLE