Antalya’da çöpten bulunan taciz görüntüleri Denizli’de çekilmiş

Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir kağıt toplayıcısı tarafından çöpte bulunan harddisk ve flash bellekteki gizli kamera ile çekilmiş çocuk istismarı görüntülerinin, Denizli’nin Çal ilçesindeki bir bakkalda çekildiği ortaya çıktı.Edinilen...

Antalya’da çöpten bulunan taciz görüntüleri Denizli’de çekilmiş
Antalya’nın Manavgat ilçesinde bir kağıt toplayıcısı tarafından çöpte bulunan harddisk ve flash bellekteki gizli kamera ile çekilmiş çocuk istismarı görüntülerinin, Denizli’nin Çal ilçesindeki bir bakkalda çekildiği ortaya çıktı.
Edinilen bilgiye göre, geçtiğimiz Cuma günü Manavgat’ta kağıt toplayan Mehmet Türkan, yengesi Alime Türkan ile birlikte Çakalderesi Mevkii’nde çöp konteynerini karıştırırken, içinde harddisk ve flash bellekler olan poşeti bulmuştu. Poşeti alan ve hard diskleri bilgisayarına bağlayarak izleyen Mehmet Türkan videolarda çocuk istismarına ilişkin görüntülerin olduğunu gördü. Görüntüler karşısında şok olan Türkan, İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek Asayiş Büro ekiplerine teslim etti.
Görüntülerde 30-35 yaşlarında erkeğin bir bakkal dükkanı olduğu tahmin edilen mekanda bir erkek çocuğunu elle taciz ettiğinin görüldüğü belirtildi. Küçük yaştaki kız ve erkek çocuklarının bulunduğu belirtilen kayıtlarda, sadece çocukların değil, bakkala gelen müşterilerin de gizlice çekilmiş görüntüleri olduğu tespit edildi. Yapılan araştırmada gizli kamerayla çekilen çocuk taciz görüntülerinin Çal’ın Denizler Mahallesi’nde bakkallık yapan ve geçen Ağustos ayında iki kız çocuğa cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla tutuklanan H.A.’nın iş yerine ait olduğu ortaya çıktı.
Kocabaş D Tipi Cezaevi’nde yatan H.A.’nın sahibi olduğu bakkalda çekilen görüntülerin ise Manavgat ilçesindeki çöpe kim ya da kimler tarafından ne şekilde atıldığı ise belirlenemedi.
YORUM EKLE