Magazin

Armağan Çağlayan’dan kötü haber: Böyle duyurdu!

Armağan Çağlayan’dan üzücü bir haber geldi. Çağlayan, sosyal medya hesabı Instagram’dan kötü haberi duyurdu. Yaptığı açıklamada kansere yakalandığını belirten Çağlayan, “Önümüzde hafta tedavi sürecine başlayacağım, zorunlu bir ara veriyorum” ifadelerini kullandı.

Televizyon yapımcısı Armağan Çağlayan kansere yakalandı. Hastalığını açıklayan Çağlayan, akciğerinde kitle tespit edildiğini belirtti.

Çağlayan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı;

“Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı.

Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım. Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz ‘Size Anlatacaklarım Var Gösterisi’ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu’ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz.

Çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık’ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi’nde yeniden görüşmek dileğiyle…

Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim.”