Magazin

Arka Sokaklar’ın oyuncusundan kötü haber! Kansere yakalandı

Arka Sokaklar dizisinde Volkan Komiser’e hayat veren 31 yaşındaki oyuncu Boğaç Aksoy’dan kötü haber geldi. Genç oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasa lenfoma kanserine yakalandığını duyurdu.

Aksoy yaptığı açıklamada, “Üzülerek söylemek isterim… Lenfoma kanserine yakalandım. Uzun bir süre daha buralarda olamayacağım.” dedi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Aksoy, “Üzülerek söylemek isterim… Lenfoma kanserine yakalandım. Uzun bir süre daha buralarda olamayacağım. En yakın zamanda ayağa kalkmak için elimden geleni yapacağım. Dualarınızı eksik etmeyin. Mesajlarınıza dönemezsem affedin” sözleriyle sevenlerinden dua istedi.

Boğaç Aksoy kimdir?

Boğaç Aksoy 30 Temmuz 1989 İzmit doğumludur. 2006 yılında Fenerbahçe Lisesinden mezun olan ünlü manken ve oyuncu, liseden sonra üniversite eğitimini Haliç Üniversitesi Besyo Antrenörlük bölümünde tamamlamıştır.

İki sene profesyonel at biniciliği eğitimi almıştır. Aynı zamanda da iki yıldızlı dalgıçlık belgesine sahiptir. Her zaman eğitimine önem veren ünlü manken ve oyuncu Boğaç Aksoy, oyunculuğunu geliştirebilmek için de kuruculuğunu Vahide Gördüm ve Altan Gördüm’ün üstlendiği Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde oyunculuk eğitimi almıştır.

Boğaç Aksoy, Arka Sokaklar dizisinde 4 sezon rol almıştı.