Magazin

Arif Verimli, Müge Anlı’nın programından ayrıldı! Sebebi ortaya çıktı

Hafta içi her sabah ATV ekranlarında izleyiciyle buluşan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında flaş bir gelişme yaşandı. Programın psikiyatristi Prof. Dr. Arif Verimli, ayrıldığını açıkladı. Verimli, sosyal medya hesabından Müge Anlı’nın programına neden veda ettiğini açıkladı. 13 yıldır danışmanlığını yaptığı programda artık olmayacağını belirten Verimli bir takipçisinin sorusuna yanıt verdi. Asıl ayrılma nedeninin ise adli tıp uzmanı Şevki Sözen olduğunu itiraf etti.

Programın 27 Ocak tarihli bölümde de stüdyoda bulunmayan Verimli ile ilgili sunucu Müge Anlı açıklama yapmıştı. Anlı, Arif Verimli’nin ertelenemeyecek işleri nedeniyle aralarında olamayacağını söylemişti. Programda Şevki Sözen ve Arif Verimli arasında gerginlik yaşanmıştı.

AYRILIK NEDENİ ORTAYA ÇIKTI

Arif Verimli’nin Twitter’dan yaptığı veda paylaşımına takipçileri de çok sayıda yorum yaptı.

AYRILIĞIN NEDENİ ‘ŞEVKİ HOCA’

Verimli programda Şevki Sözen ile yaşanan gerginliğinin videosunu paylaşan takipçisinin “Hocam siz Şevki Hoca yüzünden ayrıldınız değil mi? Kırgınlığınızın sebebi bu” mesajına “Evet, teşekkür ederim” yanıtını vererek asıl ayrılma sebebini açıklamış oldu.

Şevki Sözen’e dargın olduğunu belirten Prof. Dr. Verimli, bir takipçisinin barışma yönündeki mesajına ise “Yakın zamanda değil, inanın bu bir birikim” yanıtını verdi.