EkonomiGündem

Aracına akaryakıt alacaklar dikkat: Yarın son gün!

Ziraat Bankası kartı olanlara özel akaryakıt kampanyası duyurusu yapıldı. Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada, Bankkart ile anlaşmalı akaryakıt istasyonlarında farklı günlerde tek seferde yapılacak olan 150 TL ve üstü 4. akaryakıt alışverişine 50 TL Bankkart lira verileceği belirtildi. Kampanaya yarına kadar katılım sağlanabilecek. Kazanılan Bankkart Lira’lar 29 Ocak 2022 tarihinde kartlara yüklenecek.

Kampanya Koşulları:

Kampanyaya 1 Aralık 2021 – 15 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olup, Bankkart Mobil’den katılım sağlanabilir.

Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanabilir.

Bir müşteri kampanya dönemi boyunca toplamda en fazla 50 TL Bankkart Lira kazanma şansına sahip olacaktır.

Aynı gün içerisinde yapılacak 150 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir.

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. Bankkart Ücretsiz kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

Kazanılan Bankkart Lira’lar 29 Ocak 2022 tarihinde yüklenecektir.

Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal/iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.

T.C. Ziraat Bankası A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.