EkonomiGenel

Araç yakıtını Petrol Ofisi’nden alanlara indirim açıklaması yapıldı: Benzin, motorin, LPG alımlarında geçerli olacak!

Türkiye’deki milyonlarca araç sahibi vatandaş akaryakıt ve otogaz fiyatlarının günden güne artmasından şikayet ederken bankalar ve seçili istasyonlar ceplere hitap edecek indirim kampanyalarını tek tek duyuruyorlar. Bu istasyonlardan biri de Petrol Ofisi oldu! Yakıt alışverişini Petrol Ofisi’nden yapmayanları pişman edecek indirim kampanyası kapsamında alışveriş yapan herkes 40 TL tutarında yakıt hediyesi kazanacak. Yani, bir sonraki yakıt alışverişleri 40 lira indirimli olarak yapılabilecek.

TEB tarafından duyurulan kampanya şöyle:

“TEB Bonus Kredi Kartları’nızla 1 Nisan – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi İstasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL indirim, CEPTETEB uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL indirim kazanın.”

KAMPANYAYA KATILIM

Kampanyaya harcama yapmadan önce CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden veya PO yazıp 4616’ya SMS göndererek katılabilirsiniz. Kampanyaya katıldıktan ve Petrol Ofisi İstasyonlarında 4 defa 150 TL ve üzeri alım yaptıktan sonra, 19 Mayıs-19 Haziran 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Petrol Ofisi İstasyonlarında yaptığınız harcamanızda indirim alacak ve bu indirim kartınıza 24 Haziran 2022 tarihinde yansıtılacaktır.

DİĞER DETAYLAR

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarında geçerlidir.
Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 150 TL ve üzeri harcamaların sadece ilki kampanyaya dahildir.
1 Nisan-15 Mayıs tarihleri arasında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 150 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapan müşteriler indirimi, 19 Mayıs-19 Haziran arasında yapacakları 5. harcama için kazanacaklardır. 19 Mayıs-19 Haziran arası 5. harcamayı yapmayan müşteriler indirim kazanamayacaktır.

Kampanya müşteri bazındadır.
İşlemler mutlaka Bonus POS’undan geçmelidir.
Bonus kullanımları, sanal pos, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.
Tüm kartlar için kampanya katılım kısa mesajının sistemimize ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınır.
Gönderilen SMS’ler KDV ve ÖİV dahil Turkcell ve Türk Telekom için 1,00 TL, Vodafone için 0,40 TL’dir.
Kampanya için gönderilen kısa mesajlar banka sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
Kampanyaya yalnızca Bonus özellikli Bireysel TEB Kredi Kartları dahildir.
Sade kartlar, banka kartları ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
Ek kartlar kampanyadan ayrıca faydalanamaz, ek kartların yaptıkları harcamalar asıl kartın harcamasına sayılacaktır.