EkonomiGündem

Araç sahipleri dikkat: 30 Haziran’a kadar yapılırsa ücretsiz olacak!

Bankaların kampanyaları yakından takip ediliyor. Yapı Kredi Bankası’ndan flaş bir karar geldi. Banka, başlattığı kampanyasının detaylarını açıkladı. Yapılan kampanya açıklamasında, 30 Haziran tarihine kadar alınacak yeni HGS etiketiyle yapılacak 4 geçişten 1’i ücretsiz olacak.

Banka, Yapı Kredi Mobil, İnternet Şubesi, Müşteri İletişim Merkezi ve tüm Yapı Kredi şubelerinden alınacak yeni HGS etiketinizle ile 31 Temmuz 2022 tarihine kadar yapacağınız 4 geçişten 1’i 50 TL’ye kadar Yapı Kredi’den olduğunu belirtti.

KAMPANYANIN DETAYLARI;

30 Haziran 2022 tarihine kadar alacağınız yeni HGS etiketinizle yapacağınız 4 geçişten 1’i ücretsiz!
Kampanya kapsamına tüm etiket sınıfları dahildir.

Kampanyaya müşterilerimizin 31 Temmuz 2022 tarihine kadar yapacakları geçişlerin toplamının 1/4’’ü, maksimum 50 TL olacak şekilde 10 Ağustos 2022 tarihinde müşterilerimize indirim olarak yansıtılacaktır. İndirimlerin yansıtılması 2 iş gününe kadar sürebilir.

Kampanyaya katılım için; HGSODUL yazılıp bir boşluk bırakıldıktan sonra müşteri numarasının 4454’e SMS ile gönderilmesi gerekmektedir.

Hak edişleri 50 TL’nin üzerinde olan müşterilerimize kampanya kapsamında 50 TL indirim yüklenecektir.

Ödüllendirme yapılabilmesi için ödüllendirme tarihinde müşterinin en az 1 adet kullanıma açık kredi kartı veya banka kartının olması gerekmektedir.

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.

Kampanya stoklarla sınırlıdır.

SMS gönderim bedeli Turkcell hatlı numaralar için 0,85 TL Türk Telekom hatlı numaralar için 1 TL ve Vodafone hatlı numaralar için 0,65 TL’dir.

Bu kampanya kişiye özel diğer kampanyalar ile birleştirilemez.