EkonomiGündem

Arabasının deposunu fulleyeceklere müjdelendi: Benzin, motorin, LPG indirimi açıklaması!

Akaryakıt alacakları ilgilendiren bir duyuru yapıldı. Akaryakıt fiyatlarındaki dalgalanmalar yakından takip edilirken, akaryakıt kampanyaları da duyuruluyor. Petrol Ofisi istasyonlarında akaryakıt kampanyası başlatıldı. Paraf ile Petrol Ofisi istasyonlarından yapılacak olan benzin, motorin, LPG alışverişine 75 TL hediye edilecek.

Yapılan açıklamada, 31 Aralık tarihine kadar Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 75 TL ParafPara fırsatı sunulduğu bildirildi.

KAMPANYANIN DETAYLARI AÇIKLANDI

Paraf ile 16 Kasım-31 Aralık 2022 tarihleri arasında Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 75 TL ParafPara verilecektir.

Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, PO yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir. Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacaktır.

Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 31 Ocak 2023 21:59’a kadar Paraf üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir.

Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri toplamda en fazla 75 TL ParafPara kazanabilir.

İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.

Paraf üyesi PETROL OFİSİ istasyonları, www.paraf.com.tr Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “Petrol Ofisi” ve “PO” yazılarak listelenebilmektedir.

Öde-Geç ile yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir. Aynı gün içinde yapılan 250 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir. Kullanılmayan ParafPara’lar 1 Şubat 2022 tarihinde geri alınacaktır.

Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.

Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir. Paraf, Parafly, Paraf Genç, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ, Paraf Üreten Kadın kredi kartları kampanyaya dahil olup, Paraf Debit, Parafast, HalkCard, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.