EkonomiGündem

Araba Sahibi Olmak İsteyenler Dikkat! Ford Sıfır Araç Kampanyaları Ay Sonuna Kadar Devam Edecek

Sıfır araç almak isteyen vatandaşlar artan araç fiyatları sebebi ile bu isteklerini rafa kaldırmak zorunda kalmışlardı. Son zamanlarda otomotiv sektörüne gelen zamlar sonrasında markalar araç fiyatlarını güncellemeye başlıyor. Özellikle sıfır araç satın almak isteyen vatandaşlar markaların kampanyalarını takip etmeye devam ediyor. Özellikle ülkemizde en çok tercih edilen araç markalarının başında gelen Ford ay sonuna kadar devam edecek binek araç kampanyalarını duyurdu.

Sıfır araç alacak vatandaşları ilgilendiriyor. Ford resmi internet sitesinden Ford Fiesta, Ford Focus, Ford Kuga modellerde yaptığı kampanyayı duyurdu. Uygun faiz oranıyla araç sahibi olmak isteyenler için Ford kampanyalarını yayımladı. Ford sıfır model Fiesta, Focus, Kuga model araç sahibi olmak isteyenler için 100.000TL 12 ay %0,99  faiz oranı vereceğini duyurdu. Ford resmi internet sayfası üzerinden yaptığı açıklama ile sıfır araç sahibi olmak isteyenlere kampanyalarını duyurdu. Sıfır araba sahibi olmak isteyenler için son  tarih 31 Ocak 2022 Detaylı bilgi Ford yetkili satıcılarında.

Ford Kampanyanın Detaylarını Şu Şekilde Duyurdu:

31 Ocak 2022 tarihine kadar geçerli aylık 100.000 TL’ye 12 ay, %0,9 faiz otomobil satış kampanyası kapsamında belirtilen aylık %0,99 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarının konu olduğu 100.000 TL tutarlı ve 12 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 8.990,76TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 549,82 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin yıllık toplam maliyet oranı 16,2453% olmaktadır.

Kampanya düşük faiz fırsatıyla yeni bir Ford otomobil sahibi olun. Her Şey Dahil Finans Paketi kapsamında Kasko, Ford Güvence veya bakım paketi ile satın alımında geçerli.