Gündem

Antalya'da falezlerden atlayarak intihara kalkıştı!

Antalya’nın Muratpaşa ilçesinde Ahmet A. isimli şahıs eşiyle boşanmak üzereydi. Akşam saatlerinde Yavuz Özcan Parkı’na alkol almaya gelen Ahmet A., ablası olan Dudu A. isimli şahsa ‘hakkınızı helal edin’ diye mesaj attı.  

30 METRELİK FALEZLERDEN ATLADI
Mesajı alan abla Dudu T., kardeşini arayarak eyleminden vazgeçirmeye çalıştı. Ablasının çabalarına rağmen Ahmet A., yaklaşık 30 metrelik falezlerden atladı. Önce kayalıklara düşen Ahmet A., daha sonra denize düştü.

SUDA BULUNDU
Çevredekilerin haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kaleiçi Yat Limanı’nda çıkış yapan İl Emniyet Müdürlüğü Deniz Şube Müdürlüğü ekipleri,, denizde Ahmet A.’yı aramaya başladı. Polis ekipleri kısa süre sonra suda buldukları Ahmet A.’yı kurtarma botuna alarak Kaleiçi Yat Limanı’na getirdi. Çeşitli yerlerinden yaralanan Ahmet A.’ya ilk müdahale burada sağlık ekiplerince yapıldı.

HAYATİ TEHLİKESİ BULUNMUYOR
Olay yerine gelen abla Dudu T., ambulansa bindirilen Ahmet A.’ya sarılarak gözyaşı döktü. Ahmet A.’nın bir süre sonra gelen diğer yakınları da gözyaşı döktü. Atatürk Devlet Hastanesi’ne götürülerek tedaviye alınan Ahmet A.’nın hayati tehlikesinin bulunmadığı kaydedildi.

Bir cevap yazın