Magazin

Annesi taburcu edilen Megastar Tarkan açıkladı: “6 kardeş ilk kez bir araya geldik!”

Tarkan’ın annesi Neşe Tevetoğlu bacağındaki geçmen bilmeyen ağrılar dayanılmaz hale gelince hastaneye kaldırıldı. Bacağındaki damar tıkanıklığı nedeniyle hastaneye kaldırılan Tevetoğlu’na burada çeşitli tedaviler uygulandı. Acıbadem Altunizade’de tedavi gören annesi NeşeTevetoğlu’nun başından bir an olsun ayrılmayan Tarkan annesinin iyileşme haberini doktorlardan aldı.

Megastar’ın annesi Neşe Tevetoğlu’nun sağlık durumu hakkında hastane tarafından “Neşe Tevetoğlu ani başlayan sağ bacak ağrısı, uyuşma ve his kaybı şikâyetleriyle hastanemize başvurdu. Yapılan incelemeler sonucunda sağ bacak ana atardamarında yüzde 100 tıkanıklık olduğu görüldü ve acilen ameliyata alındı. Ameliyat sonrası ikinci günde yapılan atardamar doppler ultrasonografi kontrolü ile bacak kan dolaşımında sorun olmadığı görülmüştür ve taburcu edilmiştir.” açıklaması yapıldı.

Annesi sağlığına kavuşunda Tarkan sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı. Açıklamasında doktorlara teşekkür eden Tarkan aynı zamanda ilk kez 6 kardeş bir araya geldiklerini duyurdu. Tarkan ailesiyle çekildiği fotoğrafın altına şu açıklamada bulundu:

“Geçtiğimiz günlerde annemizin geçirdiği bir rahatsızlık nedeniyle bütün kardeşler seferber olduk. Anneciğimiz çok şükür tekrar sağlığına kavuşunca da bu hatıra fotoğrafı çektirmeden olmazdı. Çünkü 10 yıl sonra 6 kardeş ilk kez tekrar bir araya gelmiştik. Bu vesileyle annemin sağlığına kavuşmasını sağlayan doktorumuza sonsuz teşekkürler. Ayrıca katkısı, emeği olan tüm diğer doktorlara, hemşirelere ve hastane çalışanlarına da çok teşekkürler.”

Bir cevap yazın