Gündem

Ankara’da yaşayan kadınlar dikkat: Her ay ücretsiz verilecek!

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz sağlanacağı duyuruldu. Belediyeden, kadınlara bir destek geldi. Her ay ücretsiz olarak verilecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi’nden yapılan paylaşımda duyuruldu.

Ankara’da kadınlara her ay ücretsiz hijyenik ped dağıtılacak. Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), ayda 1 kez ücretsiz hijyenik ped desteği sağlanacağını bildirdi. Öte yandan Mansur Yavaş, rahim ağzı kanserini önlemek için sosyal destek alan ve 30 yaşını aşmamış kadınlara HPV aşısını ücretsiz yaptıracağını duyurmuştu.

ÜCRETSİZ VERİLECEK

Kadınlar her ay 1 paket ücretsiz hijyenik pedi Kadın Danışma Merkezlerinden alabilecek.Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi hesabından yapılan duyuruda şöyle denildi:

“Hijyenik ped erişimi her kadının hakkı. Aylık Döngünüze 1 Paket Hijyenik Ped Desteği Bizden! Ankara Büyükşehir Belediyesi Kadın Danışma Merkezi olarak kadınlara ‘Ayda Bir Defa 1 Paket Hijyenik Ped’ desteği sağlıyoruz. Hijyenik pedinizi ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz.”