Gündem

Anıl Altan Beyaz Perdeye Geri Dönüyor! Bu Kez Bir Bar Sahibine Hayat Verecek!

Anıl Altan’ın bir sonraki projesinin ne olacağı en çok merak edilen konuların başında yer alıyordu. Yakışıklı oyuncunun Türk yapımı bir yerli film ile beyaz perdeye döneceği açıklandı. Yer aldığı yapımlarda en çok dikkat çeken isimlerden biri olan Anıl Altan, Son Dilek isimli Türk filminde başrolü üstlenecek. Ünlü oyuncu bir bar sahibine hayat verecek.

Vaktini Kızlarına Ayırdı

Ekranların en beğenilen oyuncularından olan Anıl Altan, bir süredir ekranlardan uzak kalmış ve kızları ile daha çok vakit geçirebilmek adına setlere ara vermişti. Yakışıklı oyuncunun kızlarının büyümesi ile birlikte setlere tekrar dönmeye hazırlandığı öğrenildi. Ünlü oyuncu bu kez Son Dilek isimli filmde başrol olarak yer alacak.

Daha önce; Bittin Sen, Yarım Kalan, Çember ve Aşk Mantık İntikam isimli diziler ile izleyici karşısına çıkan Anıl Altan, dizi setlerinde tanıştığı ve daha sonra aşık olduğu Pelin Akil ile 2016 yılında dünya evine girmişti.

Anıl Altan ve Pelin Akil çifti, bu evliliklerinden ikiz kız çocuklarını kucaklarına almış ve kızlarına Alin ve Lina isimlerini vermişti.

Ceyda Ateş ile Başrolde Olacak

Geçtiğimiz günlerde yer aldığı Son Dilek isimli filmin okuma provasına katılan Anıl Altan, bu yapımda güzel oyuncu Ceyda Ateş ile birlikte başrolde olacak.

Tolga isimli bir karakteri canlandıracak olan ünlü oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden paylaşımlarda bulundu. Filmin diğer oyuncuları olan Seda Akman ve Ceyda Ateş ile keyif dolu anlarını sevenleri ile paylaştı.

Ünlü oyuncunun Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşım hayranlarının gözünden kaçmadı. Ünlü oyuncunun paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutulurken, tekrar setlere dönmesi ise heyecan ile karşılandı.